Şirket Tanımı

1980 yılından beri faaliyette olan firmamız, sanayi bölgesindeki 20000 m²' lik kapalı alanda her türlü sac işleme teknolojilerinin yanında; sac, profil ve sanayi demirleri ticareti yapmaktadır. Giyotin makaslar, abkant presler, CNC plazma sac kesim makinelerine ilaveten CNC lazer sac kesme makinelerini de bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca silindir bükme ve profil bükme işlemleri de firmamızda yapılmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteye verdiği önemle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan firmamız, tüketici memnuniyeti odaklı çalışmaları doğrultusunda müşterilerine sunduğu satış öncesi ve sonrası hizmeti kurumsal gelişmesinin vazgeçilmez ilkesi olarak benimsemiştir.
İdari yönetim anlayışı, güvenirliği, müşteri odaklı çalışma prensibi ile tedarikçilerine, müşterilerine kalıcı ve sürdürülebilir değerler katarak onlarla beraber büyümek firmamızın temel felsefesidir.

Vizyonumuz

Bölgenin ve ülkenin kalkınmasında büyük hedefleri olan firmamız, 30 yılın kazandırdığı tecrübesiyle önümüzdeki yıllarda da ülkemizin geleceğine en iyi şekilde hizmet verecektir.

Üretim

Firmamız nihai ürün olarak: kamyon kasası, traktör kasası, kapı kasası, yem kırma-karma makineleri, çatı malzemeleri, makas malzemeleri, çelik konstrüksiyon, raylı kapı, çelik kapı kasası, pvc kapı pencere plastik doğramalarının destek direkleri, gıda makinesi parçaları, zirai aletler ve yedek parçaları, köprü kalıpları, aydınlatma direkleri, bayrak direkleri, tünel kalıpları, su arkı kanal boruları ve flanşları, değirmen makineleri parçaları, sera inşaatı boruları, kum-çimento-un-yem-su-akaryakıt depo ve silolarını imal etmekte olup; makine imalatı, otomotiv sektörü, altyapı, gemi sektörü, lojistik, elektrik sektörü, reklam sektörü gibi birçok sektöre yüzlerce ürün imal etmiştir.